Kas yra natūralus augalų ekstraktas?

Yra daug įvairių veisliųaugalų ekstraktai. Šių produktų pasiūla ir paklausa keičiasi kartu su metais ir įvairiais rinkos veiksniais, o pasiūlos ir paklausos disbalansas atsiranda laikas nuo laiko. 1. Produktų tiekimo įtaka; Dėl žemės ūkio ir miškininkystės produktų žaliavų augalų ekstraktų pramonė, kurią lengvai paveikė tokie veiksniai kaip oras, augalų ligos ir vabzdžių kenkėjai, sodinimo plotas, žaliavos supirkimo kainos skaičius ir skirtingi metai, žaliavų kainų svyravimai lemia natūralių augalų ekstraktų produktą, gamyba turės tam tikrą pokytį, rinkos pasiūlą ir paklausos disbalansą.


2. Rinkos paklausos poveikis; Dauguma gamybos įmonių turi ribotą supratimą apie užsienio rinkos paklausą ir gali trūkti mokslinio ir ilgalaikio tikslaus sprendimo dėl rinkos paklausos. Kai tam tikro produkto paklausa rinkoje yra gera, trumpuoju laikotarpiu atsiras trumpos pasiūlos ir trumpos pasiūlos rinkos disbalansas. Tačiau, pasklidus rinkos informacijai, daug įmonių skubės pakartoti gamybą, todėl produktų pasiūla bus perteklinė.

plant extracts for sale

Natūralūs augalų ekstraktai produktas pažabojo vėžį ir atsparumo oksidacijai poveikį, jis daugiausia naudoja augalų ekstraktų vaidmenį, pavyzdžiui, kova su vėžiu yra naudoti žaliosios arbatos ekstraktas gali apriboti vėžio ląsteles, padaryti jo "lokalizacija", kad vėžio gydymas ir prognozė darbas yra gana paprasta, atsparumas oksidacijai yra naudoti augalų ekstraktų mechanizmą pašalinti laisvųjų radikalų pasiekti aukštą oksidacijos mažinimo lygį , laisvųjų radikalų nutraukti radikalią grandininę reakciją, pasiekti tikslą išsklaidyti laisvuosius radikalus.


© Baoji Herbest Bio-technologijų Co, Ltd