Arklių kaštonų sėklų ekstraktas Aescin arba Escin

Arklių kaštonų sėklų ekstraktas Aescin arba Escin
Pokalbis dabar
Informacija apie

Arklių kaštonų sėklos


Horsechestnut seed

Arklių kaštonas botaniškai vadinamasAesculus hippocastanum. SėklųArklių kaštonas yra kapsulės vaisiai, kurie yra spygliuoti pericarp. Mosty nuo vieno iki dviejų vaisių yra vaisių dubenyje. Vaisiai rudenį patenka su medžio perikrypme. Arklių kaštonų sėklos yra toksiškos žmonėms. Žolininkas naudoja arklių kaštonų medžio lapus ir žievę, taip pat standartizuotą sėklų ekstraktą, kaip žolinius vaistus nuo įvairių sutrikimų.


Arklių kaštonų sėklų ekstraktasAescinas arba escinas


Aescin


Arklių kaštonas (Aesculus hippocastanum)sėklos yra daug sponinų, pagrindinis junginys yraAescinas arba escinasnatūralus triterpenoidinių saponinų mišinys. β-aescinas (daugiausia sudarytas iš aescino Ia), aescinas Ib,α-aescinas (sudarytas daugiausia iš izoaescino Ia) izoaescinas Ib yra pagrindinis aktyvus arklių šenuonų sėklų ekstraktų komponentas. ir yra respinsible dauguma jo gydomųjų savybių.

Arklių kaštonas tradiciškai naudojamas visame pasaulyje daugelio skirtingų sąlygų gydymui, įskaitant tokius sutrikimus kaip artritas ir reumatinių skausmų bei kosulio gydymas. Aktualūs tepalai taip pat ruošiami iš žolelių, o pati arbata dažnai dedama tiesiai ant odos kaip kai kurių opų ir bėrimų, turinčių įtakos asmeniui, gydymas. Aescinas, β gryno aescino, yra saugus ir veiksmingas gydymas trumpalaikiam lėtinio venų nepakankamumo gydymui.

escin

Arklių kaštonų sėklų ekstrakto specifikacijaAescinas 98%


Botanikos šaltinis:Aesculus hippocastanum L
Naudojama dalis:Sėklos
Solublity:Gerai tirpsta vandenyje
Išvaizda:Balti milteliai
Aescinas:98 % (HPLC)
Džiovinimo nuostoliai:NMT 5,0%
Iš viso pelenų:NMT 5,0%
Bendras lėkščių skaičius:NMT 1000cfu/g
Mielės & Pelėsiai:NMT 100cfu/g
Paketą:Supakuotas į popieriaus būgnus ir du plastikinius maišelius viduje. N.W:1kgs

HPLC Aescino chromatograma

Aescin or escin HPLCHot Tags: kaštonų sėklų ekstraktas aescinas arba escinas, Kinija, gamintojai, tiekėjai, didmeninė prekyba
Tyrimo

You Might Also Like

© Baoji Herbest Bio-technologijų Co, Ltd