Baoji Herbest Bio-Tech Co, Ltd įsipareigojo teikti aukštos kokybės retų fitocheminių medžiagų ir darinių MTTP tikslais, specializuojasi teikiant aukštos kokybės farmacinių ingredientų atskyrimo ir gryninimo technologinius sprendimus, ir tapo aukštųjų technologijų kompanija, kuri integruoja mokslinius tyrimus Gamyba ir paslaugos, susijusios su natūralaus farmacinio ingrediento ir tradicinės kinų medicinos etaloninės medžiagos didelio efektyvumo atskyrimu ir valymu.

Herbest


Herbestas sukūrė nemažai laboratorijų gamtinių produktų, tokių kaip saponinai, flavonoidai ir alkaloidai, atskyrimui ir valymui, orientuojantis į pagrindinės tradicinės kinų medicinos ir natūralių augalų veikliosios medžiagos struktūrą. Mūsų „Off-the-shelf“ sudėtyje yra daugiau nei 3000 didelių natūralių produktų, izoliuotų nuo žolelių. Grynumas Minimalus90%, vidurkis viršija 98%, plačiai naudojamas Kinijos žolinių vaistų kokybės vertinime, ekstrakto turinio analizė, biologinis biologinis aktyvumas, naujų vaistų junginių parinkimas, maisto ar maisto papildai ir kt.


Büchi Sepacore MPLC system500LReflux Extraction Concentrator


Specializacija padeda mums efektyviau vykdyti savo mokslinių tyrimų ir technologijų plėtros procesą ir patikimesnius produktus bei užtikrinti greitą didelio grynumo farmacinių ingredientų atskyrimą ir gryninimą nuo mg iki kg lygio. Nuo pirmojo įkūrimo dienos Herbest turi buvo skirta gaminti savo technologinę platformą farmacijos ingredientų atskyrimui ir valymui stipresnį ir artimesnį tobulinimąsi ir padaryti save didžiausiu Kinijos žolelių ir etaloninės medžiagos aktyviųjų ingredientų R & D tiekėju.


Agilent ISQ EC Mass SpectrometerDSC_0084

HERBEST tyrimų įranga:

Agilent 400 MHz NMR spektrometrai

Agilent ISQ EC masės spektrometras

ThermoFISHER ISQ EC masės spektrometro masių spektrometrai

Vandens 2535,2555 serijos HPLC sistema, Büchi Sepacore MPLC sistema ir Agilent 1200 serijos HPLC sistema. Pramoninės dinaminės ašinės suspaudimo 200 DAC kolona

500LReflux ekstrahavimo koncentratorius

Vandenų savybė UPLC I-klasė 2695,2996, Agilent GC7890B ……


Agilent 1200 series HPLC system


© Baoji Herbest Bio-technologijų Co, Ltd